Naše služby

info1

 

Firma provádí kompletní vzduchotechnické akce od projektu přes výrobu, dodávku, montáž, seřízení a zaškolení obsluhy.

 

 

  • průmyslové objekty
  • hotely a restaurace
  • prodejny a sklady
  • čisté provozy (nemocnice, školy, sanatoria)
  • truhlářské provozy
  • zemědělské farmy a obilní sila

Výrobní program:

(ke stažení v pdf)

 

Výroba potrubí:

 

- čtyřhranné a kruhové potrubí skupiny I., z pozinkovaného nebo nerezového plechu

- čtyřhranné a kruhové potrubí skupiny II., z černého plechu

- čtyřhranné a kruhové potrubí skupiny III., z černého plechu

 

Skupina I.  -  potrubí pro klimatizaci, větrání a odsávání vzduchu bez mechanických příměsí do teploty cca +100°C. Maximální podtlak do 500 Pa, maximální přetlak do 1000 Pa. (tloušťka stěny 0,6 - 1,3 mm)

 

Skupina II.  -  potrubí pro odprašování dřevoobráběcích strojů, textilních a zemědělských provozů apod., pro prachy nebo materiály s malou abrazí do teploty +300°C. Maximální podtlak nebo přetlak do 6000 Pa. (tloušťka stěny 1-2,5 mm)

 

Skupina III.  -  potrubí pro odprašování ve slévárnách, v cihelnách, ve sklárnách apod., pro prachy abrazivní, do teploty +350°C. Maximální podtlak nebo přetlak do 6000 Pa. (tloušťka stěny 2 - 4 mm)

 

 

Výroba vzduchotechnického příslušenství:

 

- klapky, žaluzie, šoupátka, hlavice, štříšky, tlumiče hluku, tlumící vložky, atd. Kompletní přehled je uveden v seznamu produktů případně v katalogu. Zde jsou uvedeny základní provedení vyráběných prvků. Atypické provedení tvaru potrubí, nebo příslušenství, změna materiálu a jiná povrchová úprava je možné.

 

 

Dodávky strojního zařízení:

 

- ventilátory, klimatizační jednotky, ohřívače vzduchu, teplovzdušné agregáty. Veškeré strojní zařízení dodáváme od předních českých a světových výrobců. ( JANKA, GEA, PM-LUFT, FRIVENT, ALTEKO, ATREA, CARRIER, ELEKTRODESIGN, REMAK, TRAUM, TROX, WOLF, .. atd. )

 

 

Plazmové řezání plechu:

 

- Zakázkové plazmové pracoviště v naší firmě umožňuje přesné tvarové dělení kovových materiálů na CNC řízeném pálicím stroji.

- Síla páleného materiálu 0,8 až 12 mm.

- Maximální rozměr polotovaru – plech 2000 x 1400 mm.

- Vysoká přesnost řezaného tvaru a malá drsnost řezné plochy.

- Maximální úkos řezné plochy 4°.

- Možnost řezat uhlíkové, nízko a vysokolegované oceli a barevné kovy měď a hliník.

- Tvar pálené součásti je zpracováván na CAD pracovišti, dle zadaného technického výkresu, nebo podle zadání v elektronické podobě (ve formátech DWG a DXF) .

 

 

Zámečnické práce:

 

- V naší dílně jsme schopni realizovat Vaše požadavky na zakázkovou výrobu zámečnických prací dle dodané technické dokumentace. Možno zhotovit lehké ocelové konstrukce, expanzní nádoby, plechová vrata, plechové garáže, atd.

 

 

 

Výrobky pro zemědělce:

 

- Senometné a zrnometné potrubí + spony.